Terminarz

Drużyna: Phytopharm Klęka

Sezon: Sezon 2020/2021

Liga: Red Box klasa okręgowa, gr. V

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Sokół Chwałkowo 8 : 2 Zjednoczeni Pudliszki
Rydzyniak Rydzyna 1 : 3 LZS Cielcza
Pogoń Książ Wielkopolski 4 : 4 MTS Pawłowice
Sparta Miejska Górka 3 : 4 Kłos Zaniemyśl
GKS Jaraczewo 1 : 1 Wisła Borek Wielkopolski
Piast Nowy Belęcin 1 : 4 Pelikan Dębno Polskie
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 0 : 2 Korona Wilkowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Zjednoczeni Pudliszki 3 : 3 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Korona Wilkowice 1 : 2 Rydzyniak Rydzyna
LZS Cielcza 3 : 1 Pogoń Książ Wielkopolski
MTS Pawłowice 1 : 1 Piast Nowy Belęcin
GKS Jaraczewo 4 : 4 Warta Śrem
Helios Czempiń 2 : 0 Wisła Borek Wielkopolski
Kłos Zaniemyśl 3 : 1 Sokół Chwałkowo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 1 : 3 Kłos Zaniemyśl
Pelikan Dębno Polskie 1 : 0 MTS Pawłowice
Sparta Miejska Górka 0 : 1 GKS Jaraczewo
Warta Śrem 4 : 0 Helios Czempiń
Pogoń Książ Wielkopolski 0 : 0 Korona Wilkowice
Rydzyniak Rydzyna 2 : 2 Zjednoczeni Pudliszki
Piast Nowy Belęcin 0 : 2 LZS Cielcza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
Kłos Zaniemyśl 8 : 1 Rydzyniak Rydzyna
Warta Śrem 2 : 1 Wisła Borek Wielkopolski
Korona Wilkowice 6 : 1 Piast Nowy Belęcin
LZS Cielcza 4 : 1 Pelikan Dębno Polskie
Helios Czempiń 4 : 1 Sparta Miejska Górka
GKS Jaraczewo 3 : 0 Sokół Chwałkowo
Zjednoczeni Pudliszki 2 : 2 Pogoń Książ Wielkopolski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Sokół Chwałkowo 4 : 1 Helios Czempiń
MTS Pawłowice 3 : 1 LZS Cielcza
Sparta Miejska Górka 4 : 0 Wisła Borek Wielkopolski
Pogoń Książ Wielkopolski 2 : 4 Kłos Zaniemyśl
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 2 : 2 GKS Jaraczewo
Piast Nowy Belęcin 3 : 2 Zjednoczeni Pudliszki
Pelikan Dębno Polskie 5 : 0 Korona Wilkowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
Kłos Zaniemyśl 3 : 1 Piast Nowy Belęcin
Sokół Chwałkowo 0 : 3 Wisła Borek Wielkopolski
Zjednoczeni Pudliszki 1 : 3 Pelikan Dębno Polskie
Korona Wilkowice 2 : 0 MTS Pawłowice
Helios Czempiń 3 : 2 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Warta Śrem 4 : 0 Sparta Miejska Górka
GKS Jaraczewo 7 : 1 Rydzyniak Rydzyna
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Pelikan Dębno Polskie 2 : 4 Kłos Zaniemyśl
MTS Pawłowice 4 : 2 Zjednoczeni Pudliszki
Rydzyniak Rydzyna 0 : 2 Helios Czempiń
Pogoń Książ Wielkopolski 2 : 2 GKS Jaraczewo
LZS Cielcza 2 : 0 Korona Wilkowice
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 3 : 1 Wisła Borek Wielkopolski
Sokół Chwałkowo 0 : 5 Warta Śrem
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Kłos Zaniemyśl 3 : 1 MTS Pawłowice
Sparta Miejska Górka 1 : 2 Sokół Chwałkowo
Warta Śrem 9 : 0 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Zjednoczeni Pudliszki 1 : 1 LZS Cielcza
Helios Czempiń 1 : 0 Pogoń Książ Wielkopolski
GKS Jaraczewo 3 : 1 Piast Nowy Belęcin
Rydzyniak Rydzyna 3 : 1 Wisła Borek Wielkopolski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Pelikan Dębno Polskie 4 : 0 GKS Jaraczewo
LZS Cielcza 2 : 2 Kłos Zaniemyśl
Pogoń Książ Wielkopolski 1 : 4 Wisła Borek Wielkopolski
Korona Wilkowice 3 : 2 Zjednoczeni Pudliszki
Piast Nowy Belęcin 0 : 7 Helios Czempiń
Rydzyniak Rydzyna 1 : 5 Warta Śrem
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 1 : 3 Sparta Miejska Górka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
Kłos Zaniemyśl 2 : 0 Korona Wilkowice
Sokół Chwałkowo 3 : 1 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Sparta Miejska Górka 0 : 1 Rydzyniak Rydzyna
Wisła Borek Wielkopolski 3 : 1 Piast Nowy Belęcin
GKS Jaraczewo 1 : 2 MTS Pawłowice
Warta Śrem 7 : 1 Pogoń Książ Wielkopolski
Helios Czempiń 1 : 2 Pelikan Dębno Polskie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Pelikan Dębno Polskie 4 : 0 Wisła Borek Wielkopolski
Pogoń Książ Wielkopolski 1 : 7 Sparta Miejska Górka
MTS Pawłowice 0 : 5 Helios Czempiń
LZS Cielcza 3 : 1 GKS Jaraczewo
Piast Nowy Belęcin 0 : 7 Warta Śrem
Zjednoczeni Pudliszki 1 : 4 Kłos Zaniemyśl
Rydzyniak Rydzyna 2 : 1 Sokół Chwałkowo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
Sokół Chwałkowo 3 : 0 Pogoń Książ Wielkopolski
Sparta Miejska Górka 5 : 2 Piast Nowy Belęcin
Wisła Borek Wielkopolski 0 : 1 MTS Pawłowice
Warta Śrem 2 : 2 Pelikan Dębno Polskie
Helios Czempiń 1 : 2 LZS Cielcza
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 1 : 1 Rydzyniak Rydzyna
GKS Jaraczewo 1 : 2 Korona Wilkowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Pogoń Książ Wielkopolski 3 : 2 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Pelikan Dębno Polskie 1 : 1 Sparta Miejska Górka
Piast Nowy Belęcin 3 : 2 Sokół Chwałkowo
MTS Pawłowice 1 : 5 Warta Śrem
Korona Wilkowice 1 : 2 Helios Czempiń
LZS Cielcza 1 : 4 Wisła Borek Wielkopolski
Zjednoczeni Pudliszki 1 : 2 GKS Jaraczewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Warta Śrem 5 : 1 LZS Cielcza
Sokół Chwałkowo 1 : 2 Pelikan Dębno Polskie
Sparta Miejska Górka 3 : 0 MTS Pawłowice
Helios Czempiń 5 : 0 Zjednoczeni Pudliszki
Wisła Borek Wielkopolski 0 : 0 Korona Wilkowice
GKS Jaraczewo 2 : 7 Kłos Zaniemyśl
Rydzyniak Rydzyna 2 : 1 Pogoń Książ Wielkopolski
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 0 : 2 Piast Nowy Belęcin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
Piast Nowy Belęcin 1 : 3 Rydzyniak Rydzyna
Korona Wilkowice 0 : 1 Warta Śrem
MTS Pawłowice 0 : 0 Sokół Chwałkowo
Zjednoczeni Pudliszki 0 : 1 Wisła Borek Wielkopolski
LZS Cielcza 1 : 0 Sparta Miejska Górka
Pelikan Dębno Polskie 3 : 1 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Kłos Zaniemyśl 1 : 2 Helios Czempiń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
Sparta Miejska Górka 3 : 0 Korona Wilkowice
Sokół Chwałkowo 0 : 2 LZS Cielcza
Pogoń Książ Wielkopolski 3 : 2 Piast Nowy Belęcin
Warta Śrem 8 : 0 Zjednoczeni Pudliszki
Wisła Borek Wielkopolski 1 : 1 Kłos Zaniemyśl
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 3 : 1 MTS Pawłowice
Rydzyniak Rydzyna 1 : 1 Pelikan Dębno Polskie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
MTS Pawłowice 0 : 2 Rydzyniak Rydzyna
Zjednoczeni Pudliszki 0 : 4 Sparta Miejska Górka
LZS Cielcza 5 : 0 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Korona Wilkowice 1 : 1 Sokół Chwałkowo
Pelikan Dębno Polskie 3 : 3 Pogoń Książ Wielkopolski
Kłos Zaniemyśl 1 : 3 Warta Śrem
GKS Jaraczewo 1 : 5 Helios Czempiń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
Zjednoczeni Pudliszki 0 : 0 Sokół Chwałkowo
LZS Cielcza 2 : 0 Rydzyniak Rydzyna
Pelikan Dębno Polskie 3 : 1 Piast Nowy Belęcin
Wisła Borek Wielkopolski 2 : 2 GKS Jaraczewo
MTS Pawłowice 7 : 2 Pogoń Książ Wielkopolski
Korona Wilkowice 2 : 1 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Kłos Zaniemyśl 2 : 2 Sparta Miejska Górka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
Rydzyniak Rydzyna 3 : 0 Korona Wilkowice
Wisła Borek Wielkopolski 3 : 2 Helios Czempiń
Warta Śrem 7 : 0 GKS Jaraczewo
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 3 : 0 Zjednoczeni Pudliszki
Piast Nowy Belęcin 0 : 4 MTS Pawłowice
Pogoń Książ Wielkopolski 4 : 2 LZS Cielcza
Sokół Chwałkowo 0 : 5 Kłos Zaniemyśl
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
Korona Wilkowice 4 : 0 Pogoń Książ Wielkopolski
Zjednoczeni Pudliszki 1 : 3 Rydzyniak Rydzyna
MTS Pawłowice 1 : 5 Pelikan Dębno Polskie
GKS Jaraczewo 2 : 0 Sparta Miejska Górka
Kłos Zaniemyśl 6 : 0 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
LZS Cielcza 6 : 0 Piast Nowy Belęcin
Helios Czempiń 0 : 5 Warta Śrem
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
Piast Nowy Belęcin 1 : 2 Korona Wilkowice
Sparta Miejska Górka 0 : 5 Helios Czempiń
Wisła Borek Wielkopolski 0 : 2 Warta Śrem
Rydzyniak Rydzyna 1 : 3 Kłos Zaniemyśl
Pogoń Książ Wielkopolski 3 : 2 Zjednoczeni Pudliszki
Pelikan Dębno Polskie 1 : 2 LZS Cielcza
Sokół Chwałkowo 3 : 3 GKS Jaraczewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
Zjednoczeni Pudliszki 2 : 3 Piast Nowy Belęcin
Wisła Borek Wielkopolski 1 : 4 Sparta Miejska Górka
Kłos Zaniemyśl 1 : 1 Pogoń Książ Wielkopolski
GKS Jaraczewo 1 : 4 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Helios Czempiń 2 : 4 Sokół Chwałkowo
Korona Wilkowice 0 : 1 Pelikan Dębno Polskie
LZS Cielcza 4 : 1 MTS Pawłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 3 : 1 Helios Czempiń
Wisła Borek Wielkopolski 1 : 1 Sokół Chwałkowo
Piast Nowy Belęcin 1 : 4 Kłos Zaniemyśl
Pelikan Dębno Polskie 5 : 1 Zjednoczeni Pudliszki
Rydzyniak Rydzyna 1 : 1 GKS Jaraczewo
Sparta Miejska Górka 0 : 4 Warta Śrem
MTS Pawłowice 1 : 1 Korona Wilkowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
Kłos Zaniemyśl 1 : 0 Pelikan Dębno Polskie
Helios Czempiń 2 : 0 Rydzyniak Rydzyna
Korona Wilkowice 1 : 5 LZS Cielcza
Warta Śrem 6 : 2 Sokół Chwałkowo
Zjednoczeni Pudliszki 0 : 1 MTS Pawłowice
Wisła Borek Wielkopolski 3 : 0 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
GKS Jaraczewo 5 : 1 Pogoń Książ Wielkopolski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
MTS Pawłowice 2 : 2 Kłos Zaniemyśl
Wisła Borek Wielkopolski 0 : 0 Rydzyniak Rydzyna
LZS Cielcza 3 : 0 Zjednoczeni Pudliszki
Pogoń Książ Wielkopolski 0 : 0 Helios Czempiń
Piast Nowy Belęcin 1 : 3 GKS Jaraczewo
Sokół Chwałkowo 1 : 1 Sparta Miejska Górka
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 2 : 3 Warta Śrem
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
Wisła Borek Wielkopolski 1 : 0 Pogoń Książ Wielkopolski
Kłos Zaniemyśl 2 : 0 LZS Cielcza
Warta Śrem 5 : 0 Rydzyniak Rydzyna
Sparta Miejska Górka 0 : 1 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
GKS Jaraczewo 4 : 2 Pelikan Dębno Polskie
Zjednoczeni Pudliszki 0 : 1 Korona Wilkowice
Helios Czempiń 3 : 1 Piast Nowy Belęcin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
MTS Pawłowice 1 : 1 GKS Jaraczewo
Pelikan Dębno Polskie 1 : 1 Helios Czempiń
Korona Wilkowice 0 : 3 Kłos Zaniemyśl
Pogoń Książ Wielkopolski 0 : 4 Warta Śrem
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 5 : 1 Sokół Chwałkowo
Rydzyniak Rydzyna 0 : 2 Sparta Miejska Górka
Piast Nowy Belęcin 1 : 1 Wisła Borek Wielkopolski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
Wisła Borek Wielkopolski 4 : 3 Pelikan Dębno Polskie
Sokół Chwałkowo 1 : 2 Rydzyniak Rydzyna
Warta Śrem 8 : 0 Piast Nowy Belęcin
Kłos Zaniemyśl 3 : 0 Zjednoczeni Pudliszki
Sparta Miejska Górka 3 : 1 Pogoń Książ Wielkopolski
Helios Czempiń 3 : 2 MTS Pawłowice
GKS Jaraczewo 4 : 3 LZS Cielcza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
MTS Pawłowice 2 : 3 Wisła Borek Wielkopolski
Korona Wilkowice 2 : 1 GKS Jaraczewo
Pelikan Dębno Polskie 0 : 2 Warta Śrem
Pogoń Książ Wielkopolski 0 : 0 Sokół Chwałkowo
LZS Cielcza 3 : 3 Helios Czempiń
Rydzyniak Rydzyna 2 : 1 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Piast Nowy Belęcin 0 : 3 Sparta Miejska Górka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
Wisła Borek Wielkopolski 0 : 2 LZS Cielcza
Sokół Chwałkowo 5 : 2 Piast Nowy Belęcin
Sparta Miejska Górka 1 : 1 Pelikan Dębno Polskie
Helios Czempiń 3 : 0 Korona Wilkowice
Warta Śrem 5 : 1 MTS Pawłowice
GKS Jaraczewo 3 : 0 Zjednoczeni Pudliszki
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 1 : 3 Pogoń Książ Wielkopolski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 31

Gospodarze Wynik
Pelikan Dębno Polskie 4 : 2 Sokół Chwałkowo
Korona Wilkowice 0 : 3 Wisła Borek Wielkopolski
Piast Nowy Belęcin 2 : 3 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Kłos Zaniemyśl 4 : 2 GKS Jaraczewo
MTS Pawłowice 1 : 0 Sparta Miejska Górka
Zjednoczeni Pudliszki 0 : 3 Helios Czempiń
LZS Cielcza 2 : 2 Warta Śrem
Pogoń Książ Wielkopolski 0 : 2 Rydzyniak Rydzyna
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 32

Gospodarze Wynik
Wisła Borek Wielkopolski 3 : 1 Zjednoczeni Pudliszki
Helios Czempiń 2 : 2 Kłos Zaniemyśl
Sokół Chwałkowo 1 : 5 MTS Pawłowice
Rydzyniak Rydzyna 5 : 1 Piast Nowy Belęcin
Sparta Miejska Górka 0 : 3 LZS Cielcza
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 2 : 3 Pelikan Dębno Polskie
Warta Śrem 8 : 1 Korona Wilkowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 33

Gospodarze Wynik
LZS Cielcza 1 : 1 Sokół Chwałkowo
MTS Pawłowice 3 : 1 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Pelikan Dębno Polskie 1 : 2 Rydzyniak Rydzyna
Zjednoczeni Pudliszki 1 : 12 Warta Śrem
Korona Wilkowice 1 : 8 Sparta Miejska Górka
Kłos Zaniemyśl 3 : 0 Wisła Borek Wielkopolski
Piast Nowy Belęcin 1 : 4 Pogoń Książ Wielkopolski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 34

Gospodarze Wynik
Helios Czempiń 2 : 2 GKS Jaraczewo
Sokół Chwałkowo 1 : 4 Korona Wilkowice
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 1 : 2 LZS Cielcza
Pogoń Książ Wielkopolski 1 : 1 Pelikan Dębno Polskie
Sparta Miejska Górka 6 : 0 Zjednoczeni Pudliszki
Warta Śrem 2 : 1 Kłos Zaniemyśl
Rydzyniak Rydzyna 1 : 2 MTS Pawłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

LikeBox

Tabela

Phytopharm Klęka

Sezon: Sezon 2020/2021

Red Box klasa okręgowa, gr. V

Terminarz

Phytopharm Klęka

Kolejka: 22

Zjednoczeni Pudliszki  2 : Piast Nowy Belęcin
Korona Wilkowice  0 : Pelikan Dębno Polskie
LZS Cielcza  4 : MTS Pawłowice
Wisła Borek Wielkopolski  1 : Sparta Miejska Górka
Kłos Zaniemyśl  1 : Pogoń Książ Wielkopolski
GKS Jaraczewo  1 : Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Helios Czempiń  2 : Sokół Chwałkowo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2021-09-23
czwartek

Tomasz Nowakowski
2021-09-26
niedziela

Patryk Idczak
2021-10-08
piątek

Piotr Nawrot
2021-10-13
środa

Krzysztof Szczotka
2021-10-24
niedziela

Mikołaj Parus

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 78

Liczba odwiedzin łącznie: 43028

Statystyki Szczegółowe

Spotkania