Terminarz

Drużyna: Phytopharm Klęka

Sezon: Sezon 2020/2021

Liga: Red Box klasa okręgowa, gr. V

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Sokół Chwałkowo 8 : 2 Zjednoczeni Pudliszki
Pogoń Książ Wielkopolski 4 : 4 MTS Pawłowice
Rydzyniak Rydzyna 1 : 3 LZS Cielcza
Sparta Miejska Górka 3 : 4 Kłos Zaniemyśl
GKS Jaraczewo 1 : 1 Wisła Borek Wielkopolski
Piast Nowy Belęcin 1 : 4 Pelikan Dębno Polskie
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 0 : 2 Korona Wilkowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Zjednoczeni Pudliszki 3 : 3 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
MTS Pawłowice 1 : 1 Piast Nowy Belęcin
Korona Wilkowice 1 : 2 Rydzyniak Rydzyna
LZS Cielcza 3 : 1 Pogoń Książ Wielkopolski
GKS Jaraczewo 4 : 4 Warta Śrem
Helios Czempiń 2 : 0 Wisła Borek Wielkopolski
Kłos Zaniemyśl 3 : 1 Sokół Chwałkowo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 1 : 3 Kłos Zaniemyśl
Pelikan Dębno Polskie 1 : 0 MTS Pawłowice
Pogoń Książ Wielkopolski 0 : 0 Korona Wilkowice
Warta Śrem 4 : 0 Helios Czempiń
Sparta Miejska Górka 0 : 1 GKS Jaraczewo
Piast Nowy Belęcin 0 : 2 LZS Cielcza
Rydzyniak Rydzyna 2 : 2 Zjednoczeni Pudliszki
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
Kłos Zaniemyśl 8 : 1 Rydzyniak Rydzyna
LZS Cielcza 4 : 1 Pelikan Dębno Polskie
Korona Wilkowice 6 : 1 Piast Nowy Belęcin
Warta Śrem 2 : 1 Wisła Borek Wielkopolski
Helios Czempiń 4 : 1 Sparta Miejska Górka
GKS Jaraczewo 3 : 0 Sokół Chwałkowo
Zjednoczeni Pudliszki 2 : 2 Pogoń Książ Wielkopolski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Sokół Chwałkowo 4 : 1 Helios Czempiń
MTS Pawłowice 3 : 1 LZS Cielcza
Sparta Miejska Górka 4 : 0 Wisła Borek Wielkopolski
Pogoń Książ Wielkopolski 2 : 4 Kłos Zaniemyśl
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 2 : 2 GKS Jaraczewo
Piast Nowy Belęcin 3 : 2 Zjednoczeni Pudliszki
Pelikan Dębno Polskie 5 : 0 Korona Wilkowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
Zjednoczeni Pudliszki 1 : 3 Pelikan Dębno Polskie
Sokół Chwałkowo 0 : 3 Wisła Borek Wielkopolski
Kłos Zaniemyśl 3 : 1 Piast Nowy Belęcin
Warta Śrem 4 : 0 Sparta Miejska Górka
Korona Wilkowice 2 : 0 MTS Pawłowice
Helios Czempiń 3 : 2 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
GKS Jaraczewo 7 : 1 Rydzyniak Rydzyna
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
MTS Pawłowice 4 : 2 Zjednoczeni Pudliszki
Pelikan Dębno Polskie 2 : 4 Kłos Zaniemyśl
Rydzyniak Rydzyna 0 : 2 Helios Czempiń
Pogoń Książ Wielkopolski 2 : 2 GKS Jaraczewo
LZS Cielcza 2 : 0 Korona Wilkowice
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 3 : 1 Wisła Borek Wielkopolski
Sokół Chwałkowo 0 : 5 Warta Śrem
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Warta Śrem 9 : 0 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Zjednoczeni Pudliszki 1 : 1 LZS Cielcza
Kłos Zaniemyśl 3 : 1 MTS Pawłowice
Sparta Miejska Górka 1 : 2 Sokół Chwałkowo
Helios Czempiń 1 : 0 Pogoń Książ Wielkopolski
GKS Jaraczewo 3 : 1 Piast Nowy Belęcin
Rydzyniak Rydzyna 3 : 1 Wisła Borek Wielkopolski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Pelikan Dębno Polskie 4 : 0 GKS Jaraczewo
LZS Cielcza 2 : 2 Kłos Zaniemyśl
Pogoń Książ Wielkopolski 1 : 4 Wisła Borek Wielkopolski
Korona Wilkowice 3 : 2 Zjednoczeni Pudliszki
Piast Nowy Belęcin 0 : 7 Helios Czempiń
Rydzyniak Rydzyna 1 : 5 Warta Śrem
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 1 : 3 Sparta Miejska Górka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
Kłos Zaniemyśl 2 : 0 Korona Wilkowice
Sokół Chwałkowo 3 : 1 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Wisła Borek Wielkopolski 3 : 1 Piast Nowy Belęcin
Sparta Miejska Górka 0 : 1 Rydzyniak Rydzyna
GKS Jaraczewo 1 : 2 MTS Pawłowice
Warta Śrem 7 : 1 Pogoń Książ Wielkopolski
Helios Czempiń 1 : 2 Pelikan Dębno Polskie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Pelikan Dębno Polskie 4 : 0 Wisła Borek Wielkopolski
Pogoń Książ Wielkopolski 1 : 7 Sparta Miejska Górka
LZS Cielcza 3 : 1 GKS Jaraczewo
MTS Pawłowice 0 : 5 Helios Czempiń
Piast Nowy Belęcin 0 : 7 Warta Śrem
Zjednoczeni Pudliszki 1 : 4 Kłos Zaniemyśl
Rydzyniak Rydzyna 2 : 1 Sokół Chwałkowo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
Sokół Chwałkowo 3 : 0 Pogoń Książ Wielkopolski
Wisła Borek Wielkopolski 0 : 1 MTS Pawłowice
Warta Śrem 2 : 2 Pelikan Dębno Polskie
Sparta Miejska Górka 5 : 2 Piast Nowy Belęcin
Helios Czempiń 1 : 2 LZS Cielcza
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 1 : 1 Rydzyniak Rydzyna
GKS Jaraczewo 1 : 2 Korona Wilkowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
LZS Cielcza 1 : 4 Wisła Borek Wielkopolski
Pelikan Dębno Polskie 1 : 1 Sparta Miejska Górka
MTS Pawłowice 1 : 5 Warta Śrem
Piast Nowy Belęcin 3 : 2 Sokół Chwałkowo
Korona Wilkowice 1 : 2 Helios Czempiń
Pogoń Książ Wielkopolski 3 : 2 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Zjednoczeni Pudliszki 1 : 2 GKS Jaraczewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Sokół Chwałkowo 1 : 2 Pelikan Dębno Polskie
Warta Śrem 5 : 1 LZS Cielcza
Sparta Miejska Górka 3 : 0 MTS Pawłowice
Wisła Borek Wielkopolski 0 : 0 Korona Wilkowice
Helios Czempiń 5 : 0 Zjednoczeni Pudliszki
Rydzyniak Rydzyna 2 : 1 Pogoń Książ Wielkopolski
GKS Jaraczewo 2 : 7 Kłos Zaniemyśl
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 0 : 2 Piast Nowy Belęcin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
Piast Nowy Belęcin 1 : 3 Rydzyniak Rydzyna
Korona Wilkowice 0 : 1 Warta Śrem
MTS Pawłowice 0 : 0 Sokół Chwałkowo
Zjednoczeni Pudliszki 0 : 1 Wisła Borek Wielkopolski
LZS Cielcza 1 : 0 Sparta Miejska Górka
Pelikan Dębno Polskie 3 : 1 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Kłos Zaniemyśl 1 : 2 Helios Czempiń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
Sokół Chwałkowo 0 : 2 LZS Cielcza
Warta Śrem 8 : 0 Zjednoczeni Pudliszki
Wisła Borek Wielkopolski 1 : 1 Kłos Zaniemyśl
Sparta Miejska Górka 3 : 0 Korona Wilkowice
Pogoń Książ Wielkopolski 3 : 2 Piast Nowy Belęcin
Rydzyniak Rydzyna 1 : 1 Pelikan Dębno Polskie
Sarnowianka Sarnowa Rawicz 3 : 1 MTS Pawłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
Zjednoczeni Pudliszki 0 : 4 Sparta Miejska Górka
Pelikan Dębno Polskie 3 : 3 Pogoń Książ Wielkopolski
LZS Cielcza 5 : 0 Sarnowianka Sarnowa Rawicz
MTS Pawłowice 0 : 2 Rydzyniak Rydzyna
Korona Wilkowice 1 : 1 Sokół Chwałkowo
Kłos Zaniemyśl 1 : 3 Warta Śrem
GKS Jaraczewo 1 : 5 Helios Czempiń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
Pelikan Dębno Polskie : Piast Nowy Belęcin
Zjednoczeni Pudliszki : Sokół Chwałkowo
LZS Cielcza : Rydzyniak Rydzyna
Wisła Borek Wielkopolski : GKS Jaraczewo
MTS Pawłowice : Pogoń Książ Wielkopolski
Korona Wilkowice : Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Kłos Zaniemyśl : Sparta Miejska Górka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
Rydzyniak Rydzyna : Korona Wilkowice
Pogoń Książ Wielkopolski : LZS Cielcza
Wisła Borek Wielkopolski : Helios Czempiń
Warta Śrem : GKS Jaraczewo
Piast Nowy Belęcin : MTS Pawłowice
Sarnowianka Sarnowa Rawicz : Zjednoczeni Pudliszki
Sokół Chwałkowo : Kłos Zaniemyśl
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
Kłos Zaniemyśl : Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Zjednoczeni Pudliszki : Rydzyniak Rydzyna
Korona Wilkowice : Pogoń Książ Wielkopolski
Helios Czempiń : Warta Śrem
LZS Cielcza : Piast Nowy Belęcin
MTS Pawłowice : Pelikan Dębno Polskie
GKS Jaraczewo : Sparta Miejska Górka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
Sparta Miejska Górka : Helios Czempiń
Pelikan Dębno Polskie : LZS Cielcza
Rydzyniak Rydzyna : Kłos Zaniemyśl
Pogoń Książ Wielkopolski : Zjednoczeni Pudliszki
Wisła Borek Wielkopolski : Warta Śrem
Sokół Chwałkowo : GKS Jaraczewo
Piast Nowy Belęcin : Korona Wilkowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
Helios Czempiń : Sokół Chwałkowo
GKS Jaraczewo : Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Zjednoczeni Pudliszki : Piast Nowy Belęcin
Wisła Borek Wielkopolski : Sparta Miejska Górka
Kłos Zaniemyśl : Pogoń Książ Wielkopolski
LZS Cielcza : MTS Pawłowice
Korona Wilkowice : Pelikan Dębno Polskie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
Rydzyniak Rydzyna : GKS Jaraczewo
Sparta Miejska Górka : Warta Śrem
MTS Pawłowice : Korona Wilkowice
Wisła Borek Wielkopolski : Sokół Chwałkowo
Pelikan Dębno Polskie : Zjednoczeni Pudliszki
Piast Nowy Belęcin : Kłos Zaniemyśl
Sarnowianka Sarnowa Rawicz : Helios Czempiń
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
Korona Wilkowice : LZS Cielcza
Wisła Borek Wielkopolski : Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Zjednoczeni Pudliszki : MTS Pawłowice
Warta Śrem : Sokół Chwałkowo
Helios Czempiń : Rydzyniak Rydzyna
Kłos Zaniemyśl : Pelikan Dębno Polskie
GKS Jaraczewo : Pogoń Książ Wielkopolski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
MTS Pawłowice : Kłos Zaniemyśl
LZS Cielcza : Zjednoczeni Pudliszki
Wisła Borek Wielkopolski : Rydzyniak Rydzyna
Pogoń Książ Wielkopolski : Helios Czempiń
Piast Nowy Belęcin : GKS Jaraczewo
Sokół Chwałkowo : Sparta Miejska Górka
Sarnowianka Sarnowa Rawicz : Warta Śrem
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
Wisła Borek Wielkopolski : Pogoń Książ Wielkopolski
Helios Czempiń : Piast Nowy Belęcin
Sparta Miejska Górka : Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Warta Śrem : Rydzyniak Rydzyna
Zjednoczeni Pudliszki : Korona Wilkowice
Kłos Zaniemyśl : LZS Cielcza
GKS Jaraczewo : Pelikan Dębno Polskie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
Korona Wilkowice : Kłos Zaniemyśl
Rydzyniak Rydzyna : Sparta Miejska Górka
MTS Pawłowice : GKS Jaraczewo
Pelikan Dębno Polskie : Helios Czempiń
Pogoń Książ Wielkopolski : Warta Śrem
Sarnowianka Sarnowa Rawicz : Sokół Chwałkowo
Piast Nowy Belęcin : Wisła Borek Wielkopolski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
Sokół Chwałkowo : Rydzyniak Rydzyna
Kłos Zaniemyśl : Zjednoczeni Pudliszki
Wisła Borek Wielkopolski : Pelikan Dębno Polskie
Warta Śrem : Piast Nowy Belęcin
Sparta Miejska Górka : Pogoń Książ Wielkopolski
Helios Czempiń : MTS Pawłowice
GKS Jaraczewo : LZS Cielcza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
Korona Wilkowice : GKS Jaraczewo
Rydzyniak Rydzyna : Sarnowianka Sarnowa Rawicz
MTS Pawłowice : Wisła Borek Wielkopolski
Pelikan Dębno Polskie : Warta Śrem
LZS Cielcza : Helios Czempiń
Pogoń Książ Wielkopolski : Sokół Chwałkowo
Piast Nowy Belęcin : Sparta Miejska Górka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
Wisła Borek Wielkopolski : LZS Cielcza
Sparta Miejska Górka : Pelikan Dębno Polskie
Sokół Chwałkowo : Piast Nowy Belęcin
Helios Czempiń : Korona Wilkowice
Warta Śrem : MTS Pawłowice
GKS Jaraczewo : Zjednoczeni Pudliszki
Sarnowianka Sarnowa Rawicz : Pogoń Książ Wielkopolski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 31

Gospodarze Wynik
Piast Nowy Belęcin : Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Kłos Zaniemyśl : GKS Jaraczewo
Zjednoczeni Pudliszki : Helios Czempiń
Pogoń Książ Wielkopolski : Rydzyniak Rydzyna
Korona Wilkowice : Wisła Borek Wielkopolski
MTS Pawłowice : Sparta Miejska Górka
Pelikan Dębno Polskie : Sokół Chwałkowo
LZS Cielcza : Warta Śrem
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 32

Gospodarze Wynik
Wisła Borek Wielkopolski : Zjednoczeni Pudliszki
Warta Śrem : Korona Wilkowice
Sparta Miejska Górka : LZS Cielcza
Sokół Chwałkowo : MTS Pawłowice
Rydzyniak Rydzyna : Piast Nowy Belęcin
Sarnowianka Sarnowa Rawicz : Pelikan Dębno Polskie
Helios Czempiń : Kłos Zaniemyśl
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 33

Gospodarze Wynik
Korona Wilkowice : Sparta Miejska Górka
Kłos Zaniemyśl : Wisła Borek Wielkopolski
MTS Pawłowice : Sarnowianka Sarnowa Rawicz
LZS Cielcza : Sokół Chwałkowo
Pelikan Dębno Polskie : Rydzyniak Rydzyna
Zjednoczeni Pudliszki : Warta Śrem
Piast Nowy Belęcin : Pogoń Książ Wielkopolski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 34

Gospodarze Wynik
Rydzyniak Rydzyna : MTS Pawłowice
Warta Śrem : Kłos Zaniemyśl
Sarnowianka Sarnowa Rawicz : LZS Cielcza
Helios Czempiń : GKS Jaraczewo
Sparta Miejska Górka : Zjednoczeni Pudliszki
Sokół Chwałkowo : Korona Wilkowice
Pogoń Książ Wielkopolski : Pelikan Dębno Polskie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

LikeBox

Tabela

Phytopharm Klęka

Sezon: Sezon 2020/2021

Red Box klasa okręgowa, gr. V

Terminarz

Phytopharm Klęka

Kolejka: 13

LZS Cielcza  1 : Wisła Borek Wielkopolski
Pelikan Dębno Polskie  1 : Sparta Miejska Górka
MTS Pawłowice  1 : Warta Śrem
Piast Nowy Belęcin  3 : Sokół Chwałkowo
Korona Wilkowice  1 : Helios Czempiń
Pogoń Książ Wielkopolski  3 : Sarnowianka Sarnowa Rawicz
Zjednoczeni Pudliszki  1 : GKS Jaraczewo
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2021-03-03
środa

Damian Janiszewski
2021-03-07
niedziela, 14:00

L

Phytopharm Klęka : Warta Śrem
2021-03-08
poniedziałek

Robert Płócieniczak
2021-03-13
sobota, 13:00

L

Sparta Miejska Górka : Phytopharm Klęka
2021-03-21
niedziela, 14:00

L

Phytopharm Klęka : Sokół Chwałkowo
2021-03-23
wtorek

Patryk Rzepka
2021-03-24
środa

Łukasz Zawacki
2021-03-25
czwartek

Stanisław Kiel
2021-03-28
niedziela, 15:00

L

Sarnowianka Sarnowa Rawicz : Phytopharm Klęka
2021-03-30
wtorek

Hubert Łukaszczyk
2021-04-01
czwartek

Łukasz Pilarczyk

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 146

Liczba odwiedzin łącznie: 24400

Statystyki Szczegółowe

Spotkania