2021-01-25 13:03  -  Phytopharm Klęka

Plan przygotowań do rundy wiosennej

Plan przygotowań do rundy wiosennej

Okres przerwy zimowej był bardzo burzliwy dla naszego klubu. Przez większość czasu wydawało się, że drużyna seniorów zostanie wycofana z klasy okręgowej. Na szczęście w niedzielę 24 stycznia doszło do spotkania, podczas którego grupa osób wyraziła chęć utrzymania klubu przy życiu. W środę odbędzie się spotkanie z zawodnikami, którzy reprezentowali Phytopharm w rundzie jesiennej. Po nim zostaną podjęte ostateczne decyzje dotyczące dalszego funkcjonowania drużyny seniorów.

Jeśli zostanie podjęta decyzja, iż zespół wystartuje w rundzie wiosennej to z pewnością dojdzie do kilku zmian kadrowych, a jednym z pierwszych zadań będzie zatrudnienie nowego trenera. Ponadto zorganizowane zostanie zebranie sprawozdawczo-wyborcze, podczas którego wybrany zostanie nowy zarząd klubu.

Wznowienie treningów zależy również od rozporządzeń rządu w związku z sytuacją epidemiczną w kraju. Docelowo przygotowania miałyby się rozpocząć 1 lutego, a już na kilka dni później zaplanowany jest pierwszy mecz sparingowy. Klasa okręgowa ma wystartować w weekend 6/7 marca.

Zapraszamy zawodników, którzy chcieliby dołączyć do naszej drużyny!

Plan sparingów Phytopharmu:

6/7 lutego - Zawisza Dolsk (klasa A, miejsce do ustalenia)

13/14 lutego - KSGB Manieczki (klasa A, w Klęce)

19/20 lutego - Promień Krzywiń (V liga, w Gostyniu)

27/28 lutego - Las Kuczków (klasa A, w Pleszewie)