Kłos Zaniemyśl

1

:

4

W zaległym meczu 13. kolejki klasy okręgowej Phytopharm Klęka grający ponownie w mocno zmienionym składzie przegrał na swoim boisku 1-4 (1-1) z jednym z głównych kandydatów do awansu - Kłosem Zaniemyśl. Biało-zieloni przegrywali od 27. minuty po golu Wiktora Pohla, który dośrodkowując z prawej strony boiska niespodziewanie pokonał naszego bramkarza. W 34. minucie do wyrównania doprowadził Michał Parus. Nasz zawodnik mocnym uderzeniem pokonał bramkarza gości w zamieszaniu podbramkowym po dośrodkowaniu Łukasza Zawackiego z rzutu wolnego. Niestety w 58. minucie goście wykorzystali fatalny błąd Mikołaja Parusa i piłkę w pustej bramce umieścił Jakub Wiśniewski. Wynik meczu w końcówce ustalili Paweł Kaźmierczak i Michał Gorgolewski.

Red Box klasa okręgowa, grupa: wielkopolska V - 13. kolejka
6 grudnia 2020, 13:00 - Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
Phytopharm Klęka 1-4 (1-4) Kłos Zaniemyśl
Michał Parus 34 - Wiktor Pohl 27, Jakub Wiśniewski 58, Paweł Kaźmierczak 80, Michał Gorgolewski 85

Phytopharm: 1. Mikołaj Parus - 16  Filip Rybarczyk, 14. Patryk Idczak, 4. Stanisław Kiel, 10. Łukasz Zawacki - 9. Michał Bogusz, 6. Michał Parus - 15. Piotr Nawrot (83, 17. Adam Bryk), 18. Jakub Wolski (46, 8. Michał Rzepa), 7. Albert Jańczak (77, 2. Arkadiusz Mroziński) - 11. Mariusz Gauza (67, 13. Hubert Łukaszczyk).
trenerzy: Jacek Parus i Marcin Parus.

sędziował: Adam Giełda (Śrem).
asystenci: Zbigniew Giełda (Śrem), Mariusz Meissner (Śrem).

2020-12-06 13:00