Phytopharm Klęka 1-1 Wisła Borek Wielkopolski

Wisła Borek Wielkopolski

1

:

1

W meczu 17. kolejki klasy okręgowej Phytopharm Klęka w mocno zmienionym składzie dość niespodziewanie zremisował na swoim boisku 1-1 (1-0) z Wisłą Borek Wielkopolski. Biało-zieloni wyszli na prowadzenie w 13. minucie po pięknej bramce Eryka Kowalskiego z rzutu wolnego. Jednobramkowe prowadzenie udało się utrzymać do 77. minuty kiedy to po pechowej interwencji Igora Bródki do bramki trafił Hubert Wyrzykiewicz.

Red Box klasa okręgowa, grupa: wielkopolska V - 17. kolejka
22 listopada 2020, 13:00 - Klęka (Stadion Gminny im. Zygmunta Woźniaka)
Phytopharm Klęka 1-1 (1-0) Wisła Borek Wielkopolski
Eryk Kowalski 13 - Hubert Wyrzykiewicz 77

Phytopharm: 1. Dominik Szybiak - 11. Igor Bródka, 3. Marcin Parus, 4. Stanisław Kiel, 2. Damian Janiszewski (76, 14. Paweł Marciniak) - 9. Michał Bogusz, 6. Michał Parus - 15. Piotr Nawrot (72, 10. Łukasz Zawacki), 7. Eryk Kowalski, 19. Albert Jańczak - 8. Mariusz Gauza (87, 5. Arkadiusz Mroziński). Nie zagrał: 18. Adam Bryk.
trenerzy: Jacek Parus i Marcin Parus.

Wisła: 1. Mateusz Wendzonka - 2. Jakub Błaszczyk (57, 13. Bartosz Walkowiak), 6. Patryk Juskowiak, 7. Adam Andrzejewski, 8. Kacper Kędziora, 9. Rafał Kaźmierczak (68, 10. Tomasz Gawroński), 11. Krzysztof Konieczny, 14. Maciej Grzemski, 16. Szymon Andrzejczak, 17. Hubert Wyrzykiewicz, 18. Patryk Gościniak. Nie zagrali: 12. Marcin Porzucek, 3. Daniel Andrzejczak, 4. Piotr Baran, 5. Łukasz Andrzejczak, 15. Mikołaj Dopierała, 19. Bartosz Wabiński.
trener: Tomasz Gawroński.

żółte kartki: Marcin Parus, Michał Parus, Igor Bródka - Szymon Andrzejczak, Patryk Juskowiak.

sędziował: Waldemar Kaczmarek (Stęszew).
asystenci: Eugeniusz Paluszak (Strykowo), Piotr Marek (Poznań).

2020-11-22 13:00