Phytopharm Klęka

8

:

0

W wyjazdowym meczu 16. kolejki klasy okręgowej Phytopharm Klęka przegrał aż 0-8 (0-4) z Heliosem Czempiń. Gospodarze szybko zadali pierwsze ciosy strzelając bramki kolejno w 11., 12. i 13. minucie, a w kolejnych minutach wyprowadzali kontrataki, skutecznie punktując naszą drużynę.

Red Box klasa okręgowa, grupa: wielkopolska V - 16. kolejka
14 listopada 2020, 13:00 - Czempiń (Stadion Miejski)
Helios Czempiń 8-0 (4-0) Phytopharm Klęka
Radosław Picz 11, Szymon Wichtowski 12, 13, 70, Marek Grzelczyk 40, 63, Szymon Pawłowski 72, Adam Jurga 73

Helios: 1. Szymon Kubicki - 4. Miłosz Marcinkowski, 5. Mateusz Olejniczak, 7. Szymon Wichtowski (71, 3. Kacper Matuszkowiak), 8. Marek Grzelczyk, 9. Szymon Pawłowski (71, 14. Lubomyr Jakowenczuk), 11. Maciej Grabowski (68, 19. Stanisław Naskręt), 13. Mateusz Jankowski (46, 22. Eryk Kaczmarek), 16. Cezary Mikołajczak (52, 10. Adam Jurga), 17. Wiktor Jaśkiewicz (75, 18. Bartosz Szczerbaczewicz), 20. Radosław Picz. Nie zagrał: 21. Patryk Karmelski.
trener: Szymon Wichtowski.

Phytopharm: 89. Marcin Lewandowski - 9. Michał Bogusz, 3. Marcin Parus, 4. Stanisław Kiel, 14. Patryk Idczak (46, 19. Piotr Nawrot) - 17. Krzysztof Zawacki, 7. Eryk Kowalski - 11. Hubert Łukaszczyk (46, 15. Tomasz Nowakowski), 13. Mateusz Nowak, 10. Łukasz Zawacki - 6. Michał Parus.
p.o. trener: Krzysztof Zawacki.

żółta kartka: Miłosz Marcinkowski (Helios).

sędziował: Adrian Skorczak (Gostyń).
asystenci: Mariusz Konieczny (Gostyń), Łukasz Duda (Krobia).

W 70. minucie Szymon Wichtowski (Helios) nie wykorzystał rzutu karnego - Marcin Lewandowski obronił.

2020-11-14 13:00