Phytopharm Klęka

1

:

0

W meczu pierwszej kolejki Redboxsport.pl klasy okręgowej drużyna Phytopharmu Klęka przegrała w meczu wyjazdowym z jednym z głównych kandydatów do awansu - Wartą Śrem - 0-1 (0-0). Decydującego gola w 56. minucie strzelił Adrian Owczarek.

Tak mecz podsumował trener Phytopharmu - Marcin Lewandowski:

Mecz stał na dobrym poziomie. Drużyna dobrze realizowała założenia taktyczne nie dając gospodarzom rozwinąć skrzydeł. Oby dwa zespoły miały swoje szanse na zdobycie bramki. Zabrakło nam niestety trochę szczęścia pod bramką rywali. Gospodarze wykorzystali nasz błąd w drugiej połowie i to oni cieszyli się po ostatnim gwizdku. Pomimo minimalnej przegranej jestem zadowolony z gry całego zespołu, który zostawił kawał zdrowia w trudnych warunkach pogodowych. Uważam, że nie byliśmy słabsi od Warty, która jest faworytem rozgrywek i remis w tym meczu byłby sprawiedliwy.

Redboxsport.pl klasa okręgowa, grupa: wielkopolska V - 1. kolejka
8 sierpnia 2020, 17:00 - Śrem (Stadion Miejski)
Warta Śrem 1-0 (0-0) Phytopharm Klęka
Adrian Owczarek 56

Warta: 91. Dominik Sobel - 3. Krzysztof Chwaliszewski, 2. Piotr Janicki, 4. Maciej Pawłowski, 27. Dominik Woroch (70, 7. Maciej Błaszczyk) - 10. Patryk Kryszak (78, 21. Adam Wiśniewski), 6. Jakub Kozłowski (55, 77. Kamil Szymandera) - 33. Mateusz Maśliński (66, 11. Patryk Słomczyński), 23. Adrian Owczarek, 5. Bartłomiej Szar (79, 8. Adrian Chwaliszewski) - 9. Bartosz Skrzypczak (60, 26. Marek Kulczak). Nie zagrał: 64. Damian Zimowski.
trener: Hubert Sciak.

Phytopharm: 1. Mikołaj Parus - 16. Norbert Parus, 15. Przemysław Kropski, 4. Stanisław Kiel, 18. Dariusz Józefiak (71, 5. Arkadiusz Cepa) - 17. Krzysztof Zawacki, 7. Eryk Kowalski (76, 14. Igor Bródka) - 11. Hubert Łukaszczyk (51, 10. Łukasz Zawacki), 8. Michał Rzepa (71, 3. Marcin Parus), 13. Mateusz Nowak - 9. Michał Bogusz (51, 6. Michał Parus). Nie zagrał: 89. Marcin Lewandowski.
trener: Marcin Lewandowski.

żółte kartki: Mateusz Maśliński, Jakub Kozłowski, Maciej Pawłowski, Piotr Janicki - Eryk Kowalski.
czerwona kartka: Maciej Pawłowski (90.+4 minuta, Warta, za drugą żółtą).